Treningi personalne

Chcesz schudnąć?

A może tylko wymodelować sylwetkę?

Być może pragniesz zbudować ładnie umięśnione i wyrzeźbione ciało?

Skoro trafiłeś na moją stronę, to zapewne odpowiedziałeś pozytywnie przynajmniej na jedno z tych pytań.

Trening personalny jest tym czego potrzebujesz!

Już dawno naukowcy  odkryli, że osoby dobrze wyglądające łatwiej mają w życiu. Szczupła, wysportowana sylwetka zmienia postrzeganie nas przez innych ludzi. Poza tym poprawiając swój wygląd poprawisz zdrowie i samopoczucie. Jest o co walczyć!

Szukasz trenera personalnego, co oznacza, że twoje dotychczasowe starania nie przyniosły efektu. Już wiesz, że o osiągnięcie lepszego wygląd nie jest tak łatwe jak Ci się do tej pory wydawało. Dlatego właśnie potrzebujesz pomocy. Mojej pomocy! Pracując ze mną:

– nauczysz się prawidłowo trenować,

– dobierzemy system odżywiania odpowiedni do Twoich potrzeb,

– poznasz zasady prawidłowego odżywiania,

– poznasz zasady prowadzenia zdrowego trybu życia,

krótko mówiąc osiągniesz swój cel i zdobędziesz olbrzymią wiedzę, która będzie procentować całe życie.

Jedyne co musisz zrobić to napisać do mnie lub zadzwonić. Razem ustalimy cele i wspólnie do nich będziemy dążyć.

Nic Cię to nie kosztuje. Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się. Zobaczysz, że praca nad sobą może przynieść dużo satysfakcji.

Polecam również swoje usługi zawodnikom różnych dyscyplin. W zakładce o mnie można przeczytać jakimi sportami się zajmowałem i z zawodnikami jakich dyscyplin pracowałem. Uwierz, że zmiana odżywiania może przybliżyć cię do upragnionego zwycięstwa. Już wielu o tym się przekonało!

Nie każdy oczywiście chce trenować w klubie pełnym ludzi i z ciężkim sprzętem. Powody są różne. Takie osoby zapraszam do treningów w terenie np. do Parku Skaryszewskiego – nie oznacza to, że będziemy tylko biegać. Możliwe jest również trenowanie w domu klienta.  Ćwiczymy wtedy z obciążeniem własnego ciała i małymi pomocami jak np. TRX i Bodylastics.
Istnieje również możliwość treningów wyjazdowych. Jeżeli jestem tylko dyspozycyjny, jadę z klientem na np. urlop, wyjazd służbowy itp. aby nie robić przerw. Przy okazji przebywając z nim 24 godziny na dobę pilnuję tego co je. Staramy się wykorzystywać możliwości okolicy: góry, lasy, jeziora itp.

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe i duże zainteresowanie treningami, stworzyłem zespół specjalistów. Są to trenerzy, których znam od lat i cenie ich wiedzę oraz umiejętności. Jeżeli ze wspomnianych wcześniej powodów nie jest w stanie zająć się nowym klientem, nie zostaje on z niczym. Proponuję jednego z członków mojego zespołu, dobierając go na podstawie celów klienta. Z moimi trenerami można zapoznać się w zakładce – trenerzy.

Stawki za trening personalny wahają się od 100 do 150 zł w zależności od wybranego trenera. W sytuacji, gdy treningi odbywają się w innym miejscu niż wskazane przez trenera, cena ustalana jest indywidualnie.

Kontakt:

mail: kontakt@jaroslawgdak.pl